Зустріч із Танюхою (перекреслено) з Тенюхою або На чайок до Дракона!”

Зустріч із Танюхою (перекреслено) з Тенюхою або На чайок до Дракона!”

І знову-знову про тіньовий бік і бАгинь, білих і пухнастих…. Нічого не маю проти духовного зростання, служіння людям, благодійності та “все найкраще діткам” …., ангельських посмішок та облич застиглих у молитві…., але інколи від цього всього віє щонайменше не щирістю, не правдою, утіканням, заміщенням, прикриванням…, частенько недобре пахне…, а інколи і смердить та ще й…