Відгуки “Домашній садочок “Золотий місточок”
Дуже задоволені цим дитячим садочком!
Обирали садок для доньки довго та ретельно. Зупинилися на «Золотому місточку». Дитина йде в садок із задоволенням, ввечері важко забрати додому. Гарне харчування, домашня обстановка, привітні та людяні вихователі, заняття, творчість, музичне, танці, англійська мова та багато інших цікавих занять. Дочка завжди йде в садок із задоволенням! Також зручний графік роботи для працюючих батьків, зручне розташування, цікава організація свят та дозвілля. Ми задоволені)
Ирина Трощинская
Бажаєм процвітання!
Думаю, показником гарного садочка є той факт, що діти не хочуть йти з нього ввечері додому)) а ще коли дітки всі дружно зненацька обіймають вихователя від щирих почуттів)) Задоволені організацією дня дитини: тут і заняття до школи, і мистецький розвиток, і прогулянки за будь-якої погоди! Плюс чудове харчування і гарна територія.
Olesia Yurinets
Самый лучший!
Ходит уже второй ребёнок, очень довольны. Отличный коллектив, питание, территория. Без нареканий. Очень классные воспитатели
Viacheslav Sidorov
Дійсно, чудова атмосфера
і чудове відношення до діток. Дякую персоналу за любов і ставлення до наших дітей як до своїх )
Ольга Гришко
Спасибо большое от выпуска 2020.
У меня ребенок с ясель отходил как на работу. Самый большой запрос у меня был, что б ребенок не болел. Старшая девочка ходила в гос.садик и с болячек мы не вылазили. Поэтому рискнула вести частный садик. И довольна на 10000% болел очень редко!!! Всем рекомендую!!!
Анастасия Губина
У цьому садочку прекрасно все!
У цьому садочку прекрасно все! Дуже домашній, чистий, добрий, організований садок. Донька ходила протягом року у ясельну групу. Дякуючи вихователям та працівникам, адаптацію пройшла швидко. Як мамі, мені побається організація харчування, заборонено приносити солодощі, на день народження діткам печуть пигір. Багато гуляють. У кожної групи своя площадка. Дякую “Золотому місточку” за турботу про доньку. Бажаю процвітання та успіху!
Анна З.
Найкращий сервіс для дитини
Зручна локація. Гарні та затишні приміщення. Чудовий колектив. Все це запорука найкращого сервісу який потребують наші діти. Як мама вже другої дитини яка відвідує цей садочок, можу всім порекомендувати. У вас не буде проблем з адаптацією, так як все в садочку направлене щоб дітки відчували себе комфортно і спокійно
Оксана Почерняєва
Ідеальний садок для дитини!
Дуже задоволені цим дитячим садочком! Обирали садок для доньки довго та ретельно. Зупинилися на «Золотому місточку». Дитина йде в садок із задоволенням, ввечері важко забрати додому. Гарне харчування, домашня обстановка, привітні та людяні вихователі, заняття, творчість, музичне, танці, англійська мова та багато інших цікавих занять. Дочка завжди йде в садок із задоволенням! Також зручний графік роботи для працюючих батьків, зручне розташування, цікава організація свят та дозвілля. Ми задоволені)
Ірина Трощинська
Спасибо за чуткое отношение к ребенку
Доброту и индивидуальный подход, это для нашей семьи было важно, так как ребенку нет и трех лет. В группе комфортная домашняя обстановка, чисто и уютно. Воспитатель учит малышей дружить, делиться игрушками. Мой малыш с радостью и гордостью показывает свои поделки. Ребенок сыт, опрятен, я оставляя ребенка на весь день в садике, знаю, что он в надежных
и ласковых руках, для меня, как для мамы это очень важно!!!!Спасибо!
и ласковых руках, для меня, как для мамы это очень важно!!!!Спасибо!
Елена
Лучший садик!
“Золотой мостик”- одна большая семья! Ребёнок в восторге. В садик бежит с удовольствием! Детей здесь очень любят! Прекрасный персонал! Вкусная еда! Замечательные творческие занятия! Картины, поделки с подручных материалов -это шедевры! Масса разных мероприятий ! Руководство садика никогда не идёт на конфликт, если и возникают вопросы, то всегда находим компромисс. Нам очень повезло с воспитателями, Татьяна Григорьевна для нас волшебница! Спасибо всем воспитателям , няням, медсестре, которая всегда знает все особенности деток, преподавателям музыки, танцев, английский, рисование, Хортинг. Подготовка к школе – высокий уровень. Дополнительно никуда не ходили. Рекомендую всем этот садик!!!
Виктория